HÜRRİYET

8 Temmuz 2014 Salı

RİMEL


  Rimel seçimi yapmakta zorlanan arkadaşlar tavsiyede bulunuyorum... Birçok arkadaşım rimelimin ne olduğunu sorduğu için paylaşma gereksinimi duyuyorum:) Yaklaşık 2 yıldır çok sevdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cecile Miss Long Siyah Mascara  bu rimeli kullanıyorum ve vazgeçemediklerimin arasında yerini almış durumda:)
  Sürdüğünüzde çok kolay eğimli hareketlerle hemen yayılıyor ve kirpikler olduğundan çok daha fazla ve uzun duruyor. Bu rimelin en sevdiğim diğer yanı ise su veya su bazlı bir kremle bile kolay çıkıyor olması:) Çünkü akşamları rimelle uyumayı sevmiyorum çok yoğun ve kalıcı rimeli de gözlerinizden her akşam çıkartmak zahmet verici... Gün içerisinde hem bu kadar yoğun ve kalıcı bir rimelin bu kadar kolay temizleniyor olması 2 yıldır beni bu rimele bağlayan bir diğer neden:) Fiyatı birçok mağazada 18 lira, eğer ben rimelsiz dışarıya çıkamam her gün mutlaka sürmeliyim diyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum, çabuk bitmiyor bitse bile içerisine yarım damla badem yağı damlatıp ömrünü uzatabiliyorsunuz, hem kirpikleriniz beslenmiş oluyor, hem de acil durumlarda rimel aramak zorunda kalmıyorsunuz..
  Aynı rimelin farklı renkleri de mevcut fakat ben gri kapamalı olanı değiştirmeye cesaret edemediğim için diğerlerini henüz denemedim:) Satın almak isteyenler Cecile  internet adresi veya mağazasından temin edebilirler ayrıca gratis mağazasında da bulabilirsiniz...:)